Firma istnieje od 1996 roku.

Nasza specjalizacja to: boazeria, podbitka dachowa, deska elewacyjna i podłogowa, szalówka. Produkujemy również listwy wykończeniowe, konstrukcyjne i montażowe. Wykonujemy też pełną gamę kratek do drzwi oraz różnego rodzaju sztachety do płotów drewnianych i balustrady. Realizujemy także inne zamówienia związane z obróbką drewna i przecieraniem drewna. Jako surowca używamy głównie drewno drzew iglastych z okolicznych Borów Tucholskich. Nasze wyroby mają tradycyjne wzornictwo, modyfikowane według życzeń klienta.

Nadrzędnym celem działalności naszej firmy jest wykonywanie produktów o wysokiej jakości pozwalających zaspokoić rosnące wymagania rynku. W związku z tym oferta naszej firmy skierowana jest do osób i zakładów, którym zależy na wysokiej jakości, rzetelności oraz szybkiej realizacji zamówienia. - Dysponujemy własnym transportem.

Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanemu personelowi wykonujemy również montaż naszych wyrobów i wykończenia wnętrz. Doradzamy, pomagamy we właściwym wyborze materiałów. Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży i rozsądna cena.

Jako firma jesteśmy zainteresowani współpracą z innymi firmami w branży drzewnej i budowlanej. Jesteśmy otwarci na współpracę z hurtowniami i sklepami.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.